28.7.2016

Podpořte svou snahu přestat kouřit pomocí svého chytrého telefonu. Přinášíme vám přehled nejlepších aplikací, které vám mohou pomoci při vaší snaze přestat kouřit.  

 

Butt Out – Quit Smoking Forever 

Butt Out vám pomůže se soustředit na váš cíl – přestat kouřit. Aplikace vám umožní vybrat si vlastní motivační obrázek a číst podporující zprávy od komunity. Sledujte své chutě a svůj pokrok v průběhu času.

Craving to Quit

Craving to Quit je 21 - denní program, který je založen na výzkumu z Yale University. Program je k dispozici pro bezplatnou tří- denní zkušební verzi a potom se platí $ 1 každý den. Videa vás provedou každým krokem tohoto procesu. Můžete si tady nastavit osobní cíle a připomenutí. 

Get Rich or Die Smoking

Tato aplikace vám ukazuje, kolik peněz ušetříte tím, že přestanete kouřit. Také vám ukáže, co si nyní můžete za ušetřenou hotovost koupit. Můžete zmapovat své pokroky a odměnit se trofejí a také vidět zdravotní pokrok. 

Kwit

Pokud máte rádi hry, bude se vám Kwit líbit. S postupem ve hře dosahujete různých úrovní. Máte možnost odemknout 60 úspěchů, z nichž některé obsahují informace o zdravotních přínosech které přináší vaše nekouření. 

Livestrong MyQuit Coach

Livestrong MyQuit Coach je virtuální trenér, který vám umožní vytvořit vlastní plán pro odvykání kouření. Aplikace je schválena lékaři a snadná na použití. Poskytuje inspirativní tipy, fakta o odvykání kouření a odznaky úspěchu za vaše dosažené cíle.

Quit It Lite

Quit it Lite používá peníze jako motivaci. Cigarety jsou drahým koníčkem a my často nepřemýšlíme, kolik za ně utrácíme. Aplikace sleduje množství cigaret, které jste nevykouřili a kolik peněz vám to ušetřilo. Také vám řekne o zdravotních výhodách, které jste získali.

Quit Pro

Quit Pro vám umožní sledovat každou cigaretu, kterou vykouříte nebo nevykouříte. To vám dává cenné informace o svých návycích, jako například při jaké náladě nebo denní době saháte po cigaretě. To vám pomůže navrhnout strategii pro odvykání kouření. Navrhne vám to dokonce vhodné místa vhodné pro ukončení návyku. 

Quit Smoking: Cessation Nation

Chuť na cigaretu může být opravdu intenzivní, ale dobrou správou je, že ji dokážete potlačit, když se něčím rozptýlíte. Aplikace vám v tom pomůže tak, že vás propojí se sociální skupinou jiných lidí se stejným cílem. K dispozici je přehled kolik peněz jste všichni ušetřili a kolik dní byla skupina bez kouření.

Quit Smoking – QuitNow!

QuitNow ! vás propojí s komunitou s více než 2 miliony lidí, kteří úspěšně překonali svou závislost na cigaretách. Aplikace vám pomáhá připomenout, proč to děláte a můžete získat a dávat povzbudivé zprávy pomocí chatu. Získáváte úspěchy po dosažení svých cílů, o které se můžete podělit s ostatními.

Smoke Free

Zaznamenávejte své návyky a chutě, sledujte, kolik cigaret jste úspěšně nevykouřili a zjistěte, jak moc se váš zdravotní stav zlepšuje s každým krokem. Pokud budete potřebovat extra pomoc a motivaci, aplikace pro vás vytvoří misi na splnění úkolů.

 

Zdroj: www.healthline.com