ZVOLTE SI ÚČINNOU METODU JAK PŘESTAT KOUŘIT

Až 80% našich klientů dokáže úspěšně přestat kouřit pomocí biorezonanční terapie. Díky této efektivní, rychlé, inovativní a bezbolestné metodě bez vedlejších účinků to nyní dokážete i vy.

Odvykání kouření a cigaret

Jestliže kouříte, dodáváte svému tělu nikotin, který patří mezi mimořádně návykové látky. Při dlouhodobém kouření si tělo na nikotinu vytvoří závislost, a pokud hladina nikotinu klesne pod určitou mez, dostaví se tzv. nikotinový hlad.

Průběh biorezonanční terapie pro odvykání kouření

Biorezonanční přístroj BICOM OPTIMA dokáže z nedopalku vaší cigarety načíst elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu.

Výsledky a ohlasy

Úspěšnost biorezonanční terapie pro odvykání kouření dosahuje v naši ordinaci až 80%, což je na léčbu závislosti opravdu nebývale vysoké číslo.

Druhy terapií pro odvykání kouření

Nabízíme tři druhy terapií pro odvykání kouření. Zde uvádíme jejich přehled a krátkou charakteristiku.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy pro odvykání kouření zasíláme na dobírku poštou. Poštovné je zdarma. 

Vánoční dárek

Potěšte tyto Vánoce vaše blízké možností začít zdravější život. Darujte jim šanci na nový začátek. V naší ordinaci máme pro vás připravené dárkové poukazy pro terapie na odvykání kouření.

Produkty

Jako podporu v prvních dnech po terapii pro naše klienty nabízíme přírodní produkty pro lepší zvládnutí jejich prvních dnů bez cigarety. Jsou to bylinné směsy a bylinný čaj, které napomáhájí lépe zvládat stres a podrážděnost a předcházet neschopnosti pravidelného vyprazdňování.

Ceník odvykání kouření

Pokud se do 30 dnů od biorezonanční terapie objeví nebo přetrvávají abstinenční příznaky, poskytneme vám zopakování terapie zdarma.