Časté otázky

Funguje vaše terapie v jakémkoli věku?

Naše terapie je účinná bez ohledu na věk.

Je terapie bolestivá?

Terapie je bezbolestná. Nemusíte mít strach z bolesti nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění.

Jaké jsou vedlejší účinky biorezonance?

Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky. Bezprostředně po skončení biorezonance můžete cítit únavu, třes, velké teplo nebo naopak chlad a v ústech mít kovovou pachuť. Tyto pocity jsou však krátkodobé a velmi rychle odezní. Biorezonance se nedoporučuje pouze pacientům s kardiostimulátorem, těhotným ženám a těžkým diabetikům.

 Kolikrát budu muset podstoupit terapii, když mě trápí alergická rýma?

Zatímco pro odvykání kouření obvykle stačí jedna terapie u nás, počet sezení v případě alergií a kožních problémů je opravdu individuální. Je tedy těžké závazně předem říci, kolik terapií bude potřeba, trápí-li vás alergická rýma. Záleží totiž na její příčině, kterou vám pomůžeme stanovit, a celkovém stavu vašeho organismu.

Dokážete pomocí vaší metody určit i příčinu kožních problémů a alergií?

Biorezonanční přístroje BICOM Optima, které využíváme v naší ordinaci, lze využít také pro diagnostiku nebo řešení širokého spektra zdravotních obtíží. Pomocí biorezonance můžeme diagnostikovat například potravinové intoleranty a zátěže, všeobecné alergeny (prach, pyly, zvířecí epitelie a srst), nedostatek vitamínů a minerálů, virové, bakteriální, parazitární  a plísňové zátěže, zátěže těžkými kovy, chemickými látkami, toxiny a geopatogenními zónami, elektrosmogem a rádioaktivitou. A pomocí biorezonance lze také řešit alergické zátěže, revmatické potíže, migrény a jiné druhy bolesti, bakterie, plísně, parazity a viry v těle, problémy s neurodermatitidou, autoimunitní poruchy, hormonální nerovnováhu, posílení imunity, neinvazivní odstraňování bradavic, potlačení chuti na sladké, podporu při nedostatku vitamínů, závislosti, vysoké psychické zatížení a únavový syndrom.

 

Kde se můžu objednat nebo získat více informací?

Na telefonním čísle 775 469 515 rádi odpovíme na všechny vaše otázky a nabídneme biorezonanční terapii v termínu, který vám bude vyhovovat. Máte raději e-mail než telefon? Těšíme se na vaši zprávu na adrese recepce@bionce.cz.

 

Jak úspěšná je biorezonanční metoda při odvykání kouření?

Biorezonanční terapie patří mezi nejúčinnější metody, jak přestat kouřit. Až 80% našich klientů dokáže úspěšně přestat kouřit pomoci biorezonanční terapie. Co když biorezonance nezabere a mě se nepodaří přestat kouřit? Obvykle stačí jediná biorezonanční terapie pro odvykání kouření. Pokud do třiceti dnů po první biorezonanční terapii začnete opět kouřit, nebo u vás přetrvávají abstinenční příznaky, nabízíme vám doplňující biorezonance zdarma. Jak dlouho trvá biorezonanční terapie pro odvykání kouření? Biorezonanční terapie probíhá jednorázově a trvá zhruba 30 minut. Jelikož součástí biorezonanční terapie je také krátký rozhovor s terapeutem, počítejte s tím, že návštěva v naší ordinaci bude trvat zhruba 45 - 60 minut.

 

Jak úspěšná je biorezonance ve srovnání s elektronickou cigaretou?

Přejít z klasických tabákových cigaret na elektronickou cigaretu je při pevném rozhodnutí poměrně snadné, její uživatel si však nadále ničí zdraví. Pokud má elektronická cigareta sloužit k úplnému odvyknutí kouření (např. postupným snižováním dávek nikotinu), je její úspěšnost zanedbatelná. Biorezonanční terapie je se svými 80% úspěšnosti při odvykání kouření rozhodně spolehlivější, ale i smysluplnější cestou jak přestat kouřit. Jak bezpečná je elektronická cigareta ve srovnání s biorezonancí? Biorezonanční terapie je naprosto bezpečná a bezbolestná metoda. Elektronická cigareta je naopak podle několika z dosud provedených studií zdraví škodlivá. Obsahuje sice méně škodlivých látek než klasický tabákový kouř, nicméně stále obsahuje nikotin, na který rozhodně nelze pohlížet jako na bezpečnou chemikálii. Elektronická cigareta navíc může obsahovat i karcinogeny a toxiny - při rozboru jednoho vzorku plnící patrony elektronické cigarety byl objeven karcinogenní nitrosamin a jedovatý diethylen glycol.