Hubnutí

V roce 2016 jsme si pro Vás připravili efektivní program na hubnutí, ve kterém propojujeme biorezonanční terapii s tradiční čínskou medicínou (aplikace bylin, biorezonance, stimulace akupunkturních drah). Nabízíme alternativní způsob snižování hmotnosti, kde se na člověka díváme jako na celek a snažíme se najít příčinu nežádoucího stavu (v tomto případě nadměrné váhy). U někoho  nadváha může znamenat metabolický anebo hormonální problém (vnitřní příčina), u někoho nadváha souvisí se  špatnou psychikou (vnitřní příčina) a někdo si kila navíc přidá špatnou stravou a nedostatkem pohybu (vnější příčina). 

Identifikace příčiny nadváhy nám pomůže nastavit terapeutický plán, stanovit, které energetické dráhy je nutné stimulovat a které byliny je vhodné do bylinné směsi namíchat. Terapiehubnutí se šije klientovi na míru  spolupůsobením podpůrných terapeutických nástrojů biorezonance, odstranění blokád a úpravy jídelníčku. To vše nám umožňuje vítězit nad přebytečnými kilogramy.

Hubnutí v BIONCE

Program Redukce hmotnosti s Bionce efektivně kombinuje více terapeutických nástrojů k dosažení ideální tělesné hmotnosti. 

číst více

 

Průběh programu hubnutí

Program zahrnuje 6 sezení v průběhu 6 týdnů (1 sezení za týden). První sezení trvá dvě hodiny a každé další hodinu.

číst více

 

Časté otázky k programu

V čem se program hubnutí s Bionce liší od jiných programů? Proč se při tomto programu nedostaví “ jojo“ efekt? Jak je potřebné upravit stravu?

číst více

 

Ceník programu hubnutí

číst více