O ordinaci

Ordinace BIONCE vedená zkušenými terapeuty se již několik let zabývá odvykáním kouření. Jako silný terapeutický nástroj využíváme ověřenou metodou Biorezonance, které dokáže efektivně eliminovat fyzickou závislost na nikotinu. Odvykání se tím stává jednodušší a příjemné. 

Odvykání kouření se věnujeme od roku 2011 a naší ordinací prošlo již několik tisíc spokojených klientů. Biorezonance, kterou v naší ordinaci pro odvykání kouření využíváme, je metoda populární hlavně u našich západních sousedů, v Německu, Švýcarsku, ale také například ve Velké Británii. V Německu se například každoročně koná velký kongres biorezonance, kde přijíždějí specialisté z celého světa aby se dozvěděli novinky ze světa biorezonance a také sdíleli vlastní úspěchy s užíváním této metody ve svých praxích. V roce 2011 a 2013 jsme také byli účastníky těchto kongresů.

Ve své profesi se neustále zdokonalujeme a vzděláváme a vedle znalostí z oblasti biorezonance máme také vzdělání v tradiční čínské medicíně, co dokážeme při odvykání kouření efektivně propojit.

Na našich stránkách se dozvíte, jak terapie pro odvykání kouření probíhá, co od ní můžete očekávat a také, co je vhodné dělat před a po terapii

V sekci Novinky pravidelně přinášíme zprávy a zajímavosti z oblasti jak odvykání kouření, tak závislosti na nikotinu. Můžete tady najít spoustu zajímavých informací a taky motivaci, proč přestat kouřit

Sídlíme v útulné ordinaci v Praze na Vinohradech, kde vás rádi přivítáme a pomůžeme zbavit se závilosti na cigaretách. A nejen na cigaretách klasických, ale také na elektronických. S nárůstem uživatelů elektronických cigaret stoupá také počet těch, kteří se této závislosti chtějí zbavit. Kouříte-li cigaretu elektronickou, biorezonance může být cesta, jak se od ní osvobodit.