ZVOLTE SI ÚČINNOU METODU JAK PŘESTAT KOUŘIT

Až 80% našich klientů dokáže úspěšně přestat kouřit pomocí biorezonanční terapie. Díky této efektivní, rychlé, inovativní a bezbolestné metodě bez vedlejších účinků to nyní dokážete i vy.

Odvykání kouření a cigaret

Jestliže kouříte, dodáváte svému tělu nikotin, který patří mezi mimořádně návykové látky. Při dlouhodobém kouření si tělo na nikotinu vytvoří závislost, a pokud hladina nikotinu klesne pod určitou mez, dostaví se tzv. nikotinový hlad.

Průběh biorezonanční terapie pro odvykání kouření

Biorezonanční přístroj BICOM OPTIMA dokáže z nedopalku vaší cigarety načíst elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu.

Výsledky a ohlasy

Úspěšnost biorezonanční terapie pro odvykání kouření dosahuje v naši ordinaci až 80%, což je na léčbu závislosti opravdu nebývale vysoké číslo.

Druhy terapií pro odvykání kouření

Nabízíme tři druhy terapií pro odvykání kouření. Zde uvádíme jejich přehled a krátkou charakteristiku.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy pro odvykání kouření zasíláme na dobírku poštou. Poštovné je zdarma. 

 

Produkty

Jako podporu v prvních dnech po terapii pro naše klienty nabízíme přírodní produkty pro lepší zvládnutí jejich prvních dnů bez cigarety. Jsou to bylinné směsy a bylinný čaj, které napomáhájí lépe zvládat stres a podrážděnost a předcházet neschopnosti pravidelného vyprazdňování.

Ceník odvykání kouření

Pokud se do 30 dnů od biorezonanční terapie objeví nebo přetrvávají abstinenční příznaky, poskytneme vám zopakování terapie zdarma.