Odvykání kouření v Bionce – snadné a účinné.

Rádi bychom Vám připomenuli jednu z našich oblíbených služeb – Odvykání kouření. Jedná se o účinnou metodu, která vám pomůže ve vaší cestě za životem bez cigaret. Při odvykání kouření využíváme metodu biorezonance, která se nám, po dlouhá léta co ji s úspěchem používáme, velice osvědčila. Svědčí o tom i stovky našich spokojených klientů, už nekuřáků.

Říká se, že jednou vidět je lepší než stokrát slyšet (anebo číst) tak se podívejte na naše video. Těšíme se na vaši návštěvu! 

Biorezonance označuje terapii prováděnou s pomocí frekvenčních vzorků vlastních tělu i substancí, v našem případě se používá vzorek nikotinu z cigarety, kterou si klient na terapii přinese. Frekvenční vzorky jsou tělem přijímány prostřednictvím vodivých elektrod a vedeny do přístroje BICOM. Zde se tyto frekvenční vzorky modulují – např. invertovány nebo zesíleny – a přes vodivou elektrodu jsou vráceny do těla. Vzhledem k tomu, že se charakteristika a frekvence těchto frekvenčních vzorků nemění, dochází k rezonančnímu jevu. Tímto způsobem se zmírňují nebo dokonce eliminují patologické frekvenční vzorky. 

Biorezonanční metoda BICOM patří do oblasti komplementární medicíny. Proto je hlavním důkazem obrovský počet zdokumentovaných případových studií. Stejně jako u všech přírodních metod léčení není klasická dvojitě zaslepená studie vhodná k provedení důkazu. Přesto se podařilo provést s pomocí přístroje BICOM studie, jež bylo možné zatřídit do evidenčních stupňů 1 – 5. Účinnost potvrdil i Bavorský Vrchní zemský soud v jednom svém procesu.

I když stoprocentně spolehlivá a vyloženě snadná cesta, jak přestat kouřit dnes zatím neexistuje biorezonanční terapie se může při odvykání pochlubit až 80% úspěšností.  Při hledání způsobů, jak se zbavit závislosti na kouření,  tak může být neocenitelným pomocníkem a spolu s vaší pevnou vůlí rozhodujícím faktorem.  

Pro biorezonanční terapii využívá BIONCE certifikované přístroje Bicom OPTIMA - jedny z nejmodernějších biorezonančních přístrojů, které jsou v Evropské unii k dispozici. 

Přečtěte si, jak terapie pro odvykání kouření u nás probíhá.

Podrobněji o tom, jak funguje biorezonance se můžete dozvědět na stránkách biorezonance.org.

Průběh biorezonanční terapie pro odvykání kouření

PŘED TERAPIÍ

Před absolvováním naší terapie je vhodné v první řadě dodržovat pitný režim. Popíjejte nejlépe obyčejnou vodu pokojové teploty (nebo bylinkové čaje) alespoň jeden den terapií.

Ráno v den terapie již nepijte kávu a dobře se nasnídejte.

Na terapii si vezměte nevykouřenou cigaretu sebou.

Až do samotné terapie je možné kouřit, tak jak jste zvyklí doposud.

PRŮBĚH TERAPIE

Po příchodu k nám vás požádáme o vyplnění krátkého formuláře.

Pak vás vyzveme, abyste si zapálili poslední cigaretu. Kouřit se u nás nesmí, ale pro naše klienty máme vyhrazenou terasu, na které si můžete v klidu svojí poslední cigaretu vykouřit. Toto je důležitá součást naší terapie, protože z nedopalku vykouřené cigarety, který k terapii využíváme, si biorezonanční přístroj dokáže načíst elektromagnetický frekvenční vzorek právě inhalovaného nikotinu. Následně pak tuto frekvenci zrcadlově obrátí a vyšle do vašeho těla prostřednictvím elektrod. Tím vyruší frekvenci nikotínu v těle a výsledkem je detoxikační proces, při kterém se tělo od nikotinu čistí a detoxikuje. Vy pak pociťujete sníženou chuť na cigaretu a nepřítomnost abstinenčních příznaků.

Při terapii vás usadíme do našeho pohodlného křesla, kde vám při aplikaci biorezonančích frekvencí vše dopodrobna vysvětlíme. Od začátku sezení jsou použity elektrody, které pomáhají dopravovat potřebné frekvence do vašeho těla.

Terapie je zcela bezbolestná. Frekvence jsou totiž jemné a většinou je člověk vůbec nevnímá.

Sezení trvá zhruba 40 – 50 minut a při relaxaci si většina našich klientů hezky odpočine. To je důsledkem jak příjemného prostředí a hudby ale také frekvencí, které napomáhají eliminovat stres a harmonizovat tělo.

PO TERAPII

Po terapii radíme klientům, aby dodržovali následující pravidla:

1. Dodržovat pravidelný pitný režim.

Toto je asi ten nejdůležitější předpoklad k úspěchu. Voda totiž pomáhá vodit frekvence a taky napomáhá odvádět při terapii uvolněný nikotin z těla. Doporučujeme pít rozumné množství tekutin, nejlépe obyčejnou, nesycenou vodu pokojové teploty, nebo bylinkové čaje.

2. Vitamin C

Vitamin C napomáhá při detoxikaci v těle, a proto jej doporučujeme pravidelně tělu dodávat, nejlépe samozřejmě v denní stravě.

3. Omezit konzumaci kávy a alkoholu

Jako další pravidlo pro úspěšnou terapii doporučujme omezit konzumaci alkoholu a kávy a to po dobu alespoň jednoho týdne. Ze zkušenosti víme, že mnoho kuřáků má popíjení kávy spojeno právě s kouřením a proto se většina z nich už před terapii kávy na jistý čas vzdát. Podobně je to s alkoholem. Omezení kávy a alkoholu je ale také dobré kvůli ledvinám a játrům, které budou mít po terapii hodně práce s již zmíněnou detoxikací a proto je rozumné jim nepřidávat další práci ve formě nadměrného užívání alkoholu a kávy.

Když už si kávu nebo skleničku alkoholu dopřejete, nezapomínejte přitom pít vodu.

4. Snažte se vyhýbat společnosti jiných kuřáků

Toto pravidlo doporučujeme, protože z naší praxe víme, že někteří klienti se vracejí potom, jak nedokázali odolat pokušení, které se jim naskytlo v přítomnosti jiných kuřáků, nebo v zakouřeném prostředí. Proto doporučujeme, abyste se těmto pokušením vědomě vyhýbali. A to po dobu alespoň jednoho měsíce.