Ohlasy

Zmizely příznaky alergií: Dobrý den, vážená BIONCE. Chtěl bych vám poděkovat, že jste!!! Objevil jsem vás na internetu a zpočátku nevěřil, že byste mi mohli pomoct. Trpěl jsem už od dětství spoustou alergií a klasická medicína mi nedokázala pomoct ani po sérii testů. Ale už po 1. sezení u vás se mi ulevilo a po 2. sezení zmizely jakékoli příznaky alergií – přestal jsem kýchat, přestali mě svrbět sliznice a oči a konečně jsem volně dýchat určitě k vám přijdeme i s naší dcerou, která od narození trpí atopickým ekzémem. Ještě jednou vám děkuji za váš milý přístup, ochotu vysvětlovat a vaši „člověčinu“. Vlado B.

 

Vyrážky i sluneční alergie jsou pryč: Milá ordinace, první jaro po porodu se na mé pleti objevily červené fleky. Zarudlá místa v dekoltu, na pažích a také lýtkách dost svědila, takže jsem měla dobrou motivaci svoje kožní problémy rychle řešit. Jenže na kožním mi nebyli schopni pomoci. Doktoři se rozcházeli v názorech na to, co je příčinou mých problémů. Kožařka tvrdila, že to mám z pracích prášků, manželův známý zase tvrdil, že to je reakce na příliš tvrdou vodu nebo zase poporodní hormonální změna. Fleky se přitom pomalu ale jistě zvětšovaly a já si všimla, že v letních měsících je problém intenzivnější. Jedna známá, které jste pomohly s alergií na sennou rýmu, mi poradila, abych se na vás obrátila. Přiznám se, že jsem byla dost skeptická, ale když mi vaše specialistka udělala diagnostiku pomocí biorezonance a dala mé kožní problémy do souvislosti s citlivostí na Slunce, začala jsem věřit, že mi pomůžete. Po několika biorezonančních terapiích fleky začaly postupně mizet. Konec loňského léta, už jsem zase strávila v tílku na zahradě a dokonce ani po dovolené v Egyptě, kde jsem se intenzivně slunila, mi fleky nenaskočily. Bála jsem se, že účinek terapie pomine, ale mám za sebou několik víkendů na ostrém slunci a po flecích ani stopa. Chtěla bych vám touto cestou moc poděkovat, že jste mě zbavily sluneční alergie a pomohly s fleky na pokožce a přeju vám hodně zdaru ve vašem konání. Markéta S.

 

Je mi 36 a poprvé si užívám jaro: Vážení, tak jsem byl dnes s rodinou na malém výletě za městem a ani nevíte, kolikrát jsem si na vás vzpomněl. Loni jsem u vás spíše ze zoufalství vyzkoušel vyřešit svoji alergii. A ejhle, ono to zabralo. Je mi 36 a díky biorezonanci si konečně užívám jaro. Poprvé v životě mi v dubnu neteče z nosu, nesvědí mě oči a já přestávám sledovat pylové zpravodajství. Jediné čeho lituji je, že jsem o biorezonanci nevěděl dřív. Přeju vám hodně zdaru! Váš Ota.

 

Díky za vaši metodu: Dobrý den, nechci být vlezlá, ale musím vám sdělit, že zatím úspěšně bojuji s nekouřením. Nemohu říci, že již nemám chuť na cigaretu, ale je to den ode dne lepší. Hlavně mě opouští chuť na moji oblíbenou ranní cigaretu! Doufám, že ten boj vyhraji! Díky za vaši metodu, která je úspěšná, protože bez vaší pomoci by se mi to takto nepovedlo. Děkuji a přeji vám mnoho dalších úspěchů!!! Naděžda M.

 

Odnaučili jste mě kouřit: Vážení, dnes je to právě měsíc, co jste mě odnaučili kouřit. Sama jsem to zkoušela během života mnohokrát marně, vám se to povedlo. Je mi skvěle, žádné absťáky, dokonce ani netloustnu. Díky. Marie K.