Potěšte tyto Vánoce vaše blízké možností začít zdravější život. Darujte jim šanci na nový začátek. V naší ordinaci máme pro vás připravené dárkové poukazy pro terapie na odvykání kouření. 

Vyberte si jednu za našich tří terapií:

Nadstandardní biorezonanční terapie pro odvykání kouření – je nejdelší z našich terapií pro odvykání kouření a tudíž i nejefektivnější. Klient dostane uvodní oštření pomocí Bachových esencí, půlhodinovou antinikotinovou terapii a také další terapii pro podporu psychické závislosti. Klient obdrží biorezonanční kapky a čip. 

 

Rozšířená biorezonanční terapie proti kouření – tato terapie představuje Základní terapii pro odvykání kouření, klient ale kromě biorezonančních kapek dostává čip (je to náplast, která se lepí na tělo a výrazně prodlužuje účinky terapie). 

 

 

Základní biorezonanční terapie pro odvykání kouření – zahrnuje úvodní relaxační program s využitím Bachových esencí, které klientovi pomohou zbavit se počátečního napětí a lepé pak přijmout antinikotinovou terapii. Po úvodním programu (cca 10 min) následuje půl hodinová terapie pro odvykání kouření. Po skončení terapie klient obdrží biorezonanční kapky pro podporu v prvních dnech pro odvykání.

Objednávky:

775 469 515

nebo

recepce@bionce.cz