Úspěšnost biorezonanční terapie pro odvykání kouření dosahuje v naši ordinaci až 80%, což je na léčbu závislosti opravdu nebývale vysoké číslo.

 

Přečtěte si několik ohlasů od našich spokojených klientů.

Můj táta kouřil od 20 let pořád a před 7 lety navštívil Bionce s tím, že chtěl přestat a byl na to psychicky připravený. Po jednom sezení opravdu přestal na 5 let, potom ale přišla těžká životní situace a on se kvůli tomu, že na tom psychicky nebyl dobře a sám se potřeboval něčím uklidnit, vrátil k cigaretám. Po roce šel znova na biorezonanci a opět zabrala:) To znamená, že biorezonance vám pomůže odvyknout kouřit, ale když už dlouho nekouříte, tak se vám z ničeho nic neobjeví chuť k cigaretám... Proto dávám 5 hvězdiček. Laura T.

--

22 let jsem kourila krabicku denne a nedokazala jsem si predstavit, ze bych nekdy prestala. A po prvni navsteve jsem si uz nezapalila. Jsem naprosto nadsena. Je to idealni cesta jak prestat kourit a netrapit se. Majitelka je moc mila a vsechno mi vysvetlila. Marketa S.

--

Dávam rovnou 5 hvězdiček, protože nic jiného ani neni možné :)) Já už prostě nekouřím! A tomu je už nějakej ten pátek! Byla jsem ten tip kuřáka, co si běžně dá 2-3 cigaretky za den, ale když dojde na nejakou tu "pařbu v hospodě", tak shání cigarety v každé putyce :))) A teď už nic neshaním ! Jupí! A tím pádem ubyly i ty nekončné ranní výčitky, že jsem vyhulila téměř 2 krabičky za večer a ráno mě šlo roztrhnout na plicích :( Jsem šťastná že jsem se pro to rozhodla a ještě víc, že to klaplo ! Díky :)) Judita P.

--

Po 18 letech s prumerem 15 cigaret denne jsem přestal ze dne na den kouřit. Ve srovnání s předchozími pokusy navic téměř bezbolestně (krome tyden trvajicich fyzickych priznaku). Popsal bych to asi tak, ze jsem zapomnel, ze jsem vubec kdy kouril. Diky. Jan J.

--

Bionce, s.r.o. jsem navštívila 31.10.2017. Kouřila jsem 2 krabičky denně a moc jsem nevěřila v úspěch. Odcházela jsem ale ohromně nadšená a od té doby jsem si už nezapálila. A musim zdůraznit, že úplně v klidu bez nějakých stresů a chutí. Každému, kdo chce se závislostí na kouření přestat, doporučuji tuto společnost. Milé, příjemné jednání v pohodovém prostředí. Moc chválím!!!!!!!!!!! Ladislava M.

--

Dobrý den, v říjnu 2013 jsem u Vás podstoupila terapii na odvykání kouření. Dnes můžu říct, že jsem za celou dobu nekouřila a čím dál tím víc mi vadí být mezi kuřáky a v zakouřeném prostředí. Tímto bych Vám chtěla poděkovat! Doporučuji Vás a nadále budu. Lidé mě znají jako kuřačku, když zjistí, že už nekouřím, ptají se, jak se mi podařilo přestat. Takže ještě jednou velké díky!!! Regina L.

--

Vážení v Bionce....za pár dní to bude již půl roku, co jsme u vás absolvovali odvykací kůru kouření a výsledek...??? Oba nekouříme a máme pocit, že jsme v tomto směru již tzv. za vodou. Pravda, zkraje byly trochu drobnější problémy, taková podrážděnost, naučit se jiné rituály při kávičce atd., ale zdárně jsme to překonali a dnes si s manželem na cigárko ani nevzpomeneme. Já trochu přibrala - 8 kg za 4 měsíce, ale za pomoci nutričního poradce jsem již 6 kg úspěšně dostala dolů a než pojedeme na dovču, tak to bude zase v pohodě. Manžel má dobrý metabolismus, ten aniž by se omezoval v jídle má stále stejnou ideální váhu 75 kg. No nic, já to také brzy srovnám, hlavní je, že se oba cítíme dobře a je nám i bez cigaret fajn. Teď se podivujeme, jak jsme taková léta mohli kouřit.... no, to je holt život. Děkujeme Vám za fajn pomoc a přejeme hodně odnaučených kuřáků, ať se Vám daří. manželé F.

--

Byl jsem poměrně silným kuřákem (minimálně 40 cigaret denně) a tak jsem 3.2.2012 navštívil vaši ordinaci a absolvoval proceduru odvyknutí kouření. Po odchodu z ordinace jsem si do dnešního dne - 11.9.2013 nezapálil ani jednu cigaretu. Nepotřebuji to!!!
Netvrdím, že bych při mé spotřebě cigaret neměl abstinenční příznaky, ale ty zmizely po cca jednom měsíci, ale ani v tomto období mě ani jednou nenapadlo, že bych si cigaretu zapálil. V podstatě denně se setkávám s kuřáky, chodím do prostředí, kde se kouří a nevadí mi to. Navíc mě už vůbec neláká abych si zapálil. Kouření je...., ale ať si to každý přebere sám. Díky. Zdeněk V.

--

Dovolte, abych Vám poděkovala za Vaši úžasnou metodu zbavování se ukrutné závislosti na cigaretách. Dne 17.5.2011 jsem u Vás v 9.55 hodin vykouřila svoji poslední cigaretu. Vaše metoda bez abstinečního odvyknutí kouření je úžasná. Byla jsem opravdu silný kuřák a díky Vaší metodě již téměř 5 měsíců nekouřím. Na cigaretu nemám ani pomyšlení i když mám kolem sebe samé kuřáky. Ještě jednou Vám moc a moc děkuji a jsem ráda, že jsem Vaši terapii podstoupila. Vlasta R.

--

Absolvovala jsem základní biorezonanční terapii proti kouření u vás. Už cestou z ordinace jsem automaticky, ze zvyku, sáhla do kabelky pro cigaretu. Hned jsem si, ale uvědomila, že už nekouřím. Stalo se to ještě několikrát, protože dost činností jsem měla spojených s cigaretou. Ale protože jsem na cigaretu pomyslela hlavně ze zvyku a ne z potřeby si ji zapálit, nebyl problém přestat (při dodržení poskytnutých rad). Dodnes mám jednu cigaretu na stole v práci a skoro plnou krabičku doma. Nemám problém být ve společnosti kuřáků - z toho jsem měla malinko obavy. Kouřila jsem dlouhých 32 let! Děkuji za pomoc. Hana M.

--

Moc bych vám chtěla poděkovat za to, že jste mi pomohli, ne při odvykání kouření, ale se skoncovaním kouření a to okamžitě po první návštěvě vaší ordinace (byla jsem do poslední minuty před vstupem do vaší ordinace silný kuřák - 20-40 cigret denně). Dnes po více jak třech měsících se cítím výborně a určitě jsem z cigaret "vyléčená". Doporučila bych vás všem kuřákům, kteří se rozhodnou, že chtějí s tímto zlozvykem skoncovat, protože ve vašich "rukou" budou opravdu v těch spravných, které přivedou člověka do světa bez cigaret a nastartují nový zdravý život. Přeji vám všem hodnš úspěchů a hodně klientů, kterým pomůžete stejně jako mne. Eva F.

--

Jmenuji se Daniela a je mi 35 let. Kouřila jsem celých 17 let. Poslední tři roky jsem vykouřila denně cca 30 – 40 cigaret. Dne 1.3.2012 jsem absolvovala biorezonanční kůru na odnaučení kouření. Od tohoto dne jsem si nezapálila ani jednu cigaretu. Vůbec si za celý den na cigaretu nevzpomenu. Malinko jsem sice přibrala na váze, ale je mi mnohem lepe. Dobře se mi dýchá, mnohem lépe spím a co je pro mě také důležité-není ze mě cítit nikotin. Chtěla bych celému týmu touto cestou poděkovat. Víckrát jsem se pokoušela přestat kouřit, ale až po mé návštěvě u vás se mi to podařilo. Ještě jednou děkuji a přeji vám mnoho úspěchů ve vaší práci. Daniela D.

--

Musím Vám napsat, že nevím zda to byla Vaše zásluha nebo moje, ale od 8.12.2011., kdy jsem byla u Vás už nekouřím. Musím se přiznat, že člověk musí chtít jinak nevím, zda by mi Vaše terapie pomohla, protože chuť mívám i teď po půl roce nekouření. Určitě Vaše terapie podvědomě pomáhá, ale kdybych nechtěla já a neměla vůli, nevím, zda bych nekouřila dál. Ale přes veškeré pochybnosti Vám děkuji, protože vy jste byli první, kdo mi vlastně pomohl zahodit to poslední cigáro. (Kouřila jsem 30 i více cigaret) Šla jsem k Vám s vírou, že chci přestat, a že přestanu, a tak se taky stalo, tak ještě jednou díky. Věra H.

--

Rád bych vám touto formou poděkoval. Vaše zařízení jsem navštívil počátkem února 2012 a do dnešního dne, tj. 7.9. 2012 nekouřím. Pro všechny kteří chtějí přestat kouřit, vřele doporučuji (na mou radu již 5 kamarádů také přestalo kouřit díky biorezonanci).
Kouřil jsem 20 let, 20 cigaret denně a poslední 3 roky jsem vyzkoušel náplasti (následně jsem kouřil víc), žvýkačky (následně jsem kouřil víc), elektronickou cigaretu (následně jsem kouřil víc) a i prášky Champix (ty opravdu fungují, ale musí se dobrat opravdu 3 měsíce).
Po biomagnetické rezonanci jsem byl nekuřákem za 1. hodinu. Jen musím říci, že čas od času mám chuť na cigaretu, ale je to jen chuť, nikoli abstinenční příznak. Takže tato chuť přejde velmi rychle. Jsem opravdu šťastný, že něco takového funguje. 

--

DOBRÝ DEN, již jsem Vám psala v roce 2012 půl roku po tom co jsem vykouřila u Vás svou poslední cigaretu, byla jsem u Vás 8.12.2011 a dnes máme rok 2019 a já stále nekouřím a musím se přiznat že jsem ten odnaučený nekuřák, co mu kuřáci smrdí. Byla jsem silný  kuřák a chtěla jsem přestat protože jsem začala mít problémy s dýcháním takže Vaše terapie a víra že to dokážu se zúročily a jsem nekuřák. Pociťuji to na sobě i když plíce už nevyléčím ale alespoň se nehorší, v domácnosti nic mě tady už nesmrdí kouřem záclony nejsou žluté jako dřív. Prostě jedním slovem PARÁDA tak ještě jednou můj dík a všem známým kuřákům doporučuji, aby si k Vám zašli, ale musí chtít  přestat ne jen o tom mluvit. Přeji Vám hodně odnaučených kuřáků. S pozdravem Hornychová Věra Praha.

 

PATŘÍTE I VY MEZI NAŠE SPOKOJENÉ KLIENTY? BUDEME MOC RÁDI, KDYŽ NÁM DÁTE O SOBĚ VĚDĚT. NEVÁHEJTE NÁS PROSÍME S VAŠÍ ZPĚTNOU VAZBOU KONTAKTOVAT.